top of page

Hangi motor yağı kullanılmalı?
Birçok farklı yağ vardır ve belirli arabalarda sadece belirli yağlar kullanılabilir. Aracınız için en uygun yağı Akın Madeni Yağlar şubelerimizden öğrenebilir ya da Mobil 1Ürün seçicimize gidin ve motor yağlarının tam listesi için araç şase numaranızı girip alternatif olarak da kullanabilecek tüm viskozitedeki tüm ürünleri görebilirsiniz. Bunu yazdırabilir, ekran görüntüsü alabilir veya sonuçları e-postayla gönderebilirsiniz, böylece bir Mobil ürünü tarafımızdan önerildiğinde, aracınız için teknik olarak uygun olduğunu sizde bilirsiniz.Sentetik yağ kullanmalı mıyım?

Çoğu durumda Mobil sentetik yağ, aracınız için en uygun seçimdir. Sentetik yağların geleneksel yağlara göre performans, aşınma koruması, motor temizliği ve gelişmiş yakıt ekonomisi potansiyeli gibi birçok avantajı vardır. Ürün seçicimiz, aracınız için uygun Mobil sentetik ürünler olup olmadığını size bildirecektir.Filtremin de değiştirilmesi gerekiyor mu?

Genellikle, yağ değiştirildiğinde yağ filtresinin değiştirilmesi önerilir. Yeni bir filtre takmak,

filtredeki herhangi bir tortu ve kirleticinin motordan geri dönmemesini sağlayacaktır. Filtrenin değiştirilmesi genellikle nispeten ucuzdur. Bu maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek veya filtre değişikliği aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

21 görüntüleme

İlgili Yazılar

Comentários


bottom of page